| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa zona montana din Romania?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult muntii Fagaras... Dar sunt multe zone montane frumoase la noi in tara... Parangul, Retezatul... Apusenii...

mlm
| mlm a răspuns:

De exemplu mie imi place Sinaia si Piatra Neamt, asta depinde de gusturile fiecaruia.

| hashe86 a răspuns:

Retezatul sau apusenii

| anonim a răspuns:

Eu nu am preferinte.numai sa fie munte. mi-as dori ca in momentul in care voi muri, sa mor pe munte.

| ioanaa a răspuns:

Il aprob pe mlm, Sinaia si Piatra-Neamtul sunt cele mai frumoase. Si pe langa Piatra-Neamt, la Bicaz(Cheile Bicazului), Lacu Rosu, Vatra Dornei, la fel e f frumos si se merita sa te duci acolo cateva zile, pentru o mica evadare din cotidian.

Daca te hotarasti sa mergi in Piatra-Neamt, sa ma anunti big grin
Pupici.

| Ana-Maria94 a răspuns:

M-tii Piatra Craiului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este Semenic.Este foarte frumos iarna pe munte, mai ales.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trans-fagarasan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piatra Neamt

| adina68 a răspuns:

Muntii Fagaras, Cheile Bicazului