| bugmafia a întrebat:

Care e cea mai romantica zona/oras din Romania?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Sincer? Gura Portitei. Putini stiu de acest loc.hee hee

9 răspunsuri:
| Ecaterina a răspuns:

Sibiu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu poate sunt mai multe zone, dar mie muntele imi inspira romantism

| selef a răspuns:

Printre cele mai romantice zone din Ro. :lanul de porumb, poienita din padure, capita de fan, tufele si multe altele.

nony
| nony a răspuns:

Zona dintre balconul meu si salon.de numeste dormitorhee hee

| arysa a răspuns:

Marea:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce tine de munte pentru mine este romantic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEl care ti-a lasat cele mai frumoase amintiri, daca n-ai amintiri cu locul respectiv poti sa-l vizitezi de mii de ori. A fi romantic inseamna a fi in doi, singur romantismul nu se aplica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza unde esti atata timp cat poti face tu atmosfera romantica

| just4fun_8801 a răspuns:

Vf.Moldoveanu si Vf.Toacawinking