| babli a întrebat:

Care e cel mai misto loc de unde poti face bungee jumping in Romania?

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

La vidraru e cel mai inalt si mai e si amenajat. Ca asa, mai sunt unii care sar de pe pod, dar nu m-as da pe mana unor amatori.

| Barajag a răspuns:

Eu chiar am avut ocazia sa vad bungee jumping la vidraru... e foarte fain.

| hugin a răspuns:

Vidraru. Si am impresia ca acum e si singurul loc din Romania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalatia de la Vidraru are cel mai inalt punct de lansare cu coarda elastica din Europa (166 m).
Pentru detalii si rezervari, sunati la Mihai Mandreanu - telefon 0721 479 746 (sariturile se pot face numai pe baza de programare telefonica).

Pentru detalii intra aicea: http://www.xtrem.ro/sport/bungee-jumping/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Casa Poporului