| Rizer a întrebat:

Care e filmul vostru preferat?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilightlove struck este singurul film la care nu m`am plictisit si l`am vazut de 3 ori in 4 zile:X dupa ce l`am terminat de vizionat mi-a ramas parca si suflet nu stiu cumlaughing multi zic ca nu este o capodora, altii ca este.eu nu stiu asta, dar am vizionat unele filme despre care se zicea ca sunt capodopere si ma plictiseam, in schimb la twilight 2 ore au trecut ca 2 minute.

62 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Is muuulte: Two Lovers, Sweet November, Twilight, American Beauty, etc.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Requiem for a dream

| Flav a răspuns:

Man on fire cu Denzel Washington. E filmul meu de suflet.
Dar imi plac foarte mult si Memento, The pursuit of happyness, Seven Pounds, The Pianist sau Felon.

| Psihoyounger a răspuns:

A Walk To Remember, mai exista indoieli?

Psihoyounger

| Bacemi a răspuns:

Filmul meu preferat e Preety woman. Pentru ca sunt un romantic incurabil care crede in minuni.

pupimik
| pupimik a răspuns:

If only si cruel intentions I

| Ecaterina a răspuns:

Gia-Aceasta este viaţa trăită de Gia Carangi. Scurtă şi plină. Moare în 1986, la doar 26 de ani. Se naşte în Philadelphia, apoi se mută la New York, hotărîtă să devină model. În scurt timp, prezenţa sa îi reţine atenţia unuia dintre cei mai influenţi impresari, Wilhelmina Cooper. Cu ajutorul ei, Gia va ajunge în scurt timp în fruntea lanţului trofic reprezentat de lumea modei new-yorkeze. Drumul îi va fi înlesnit de o serie de atuuri, precum frumuseţea izbitoare, atitudinea care deja o plasa într-un top al vedetelor rebele şi, nu în ultimul rînd, dezinhibarea de care dădea dovadă în a poza nud.

Urcuşul brusc în această lume îşi lasă amprenta, astfel încît Gia ajunge să se însingureze, pentru ca tocmai de aici să ajungă să experimenteze cu droguri, în special cu heroină. Bisexuală, Gia reuşeşte să menţină o vreme relaţia pe care o avea cu Linda, specialistă în machiaj. Dar în momentul în care aceasta o pune să aleagă între ea şi droguri, Giei îi este foarte greu să se decidă.

| AvalohAlyn a răspuns:

Titanic si cele facute de Sergiu Nicolaescu.

| Lora_6439 a răspuns:

Intoarcerea la laguna albastra :X

| inna a răspuns:

Memento.

| RetroX a răspuns:

The Prestige

| Barajag a răspuns:

Fantoma mea iubita cu Patrick Swayzebig grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

The Butterfly Effect (toate 3 )

| m_6429 a răspuns:

Io e te trebuie metri sopra il cielo [partea 1]
Ho voglia di te [partea 2]
love struck

| selef a răspuns:

Kodak

| JeSa a răspuns:

The Saint - Sfantul cu Roger Moore!

| Ana_6509 a răspuns:

Eram indecisa intre Twilight si Braveheart dar am decis Twilight avand in vedere de cate ori m-am uitat la el.hee hee

| I.Love.Football a răspuns:

The Lord of the Rings! happy (toate cele 3, in ordinea : III, I, II ) Inca nu exista alt film pe care sa il fi vazut de mai multe ori fara sa ma plictisesc.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

"Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood" SI AR MAI FI "Banii vorbesc"

| JoJo a răspuns:

Fired up & American Pie Band Camphappy

| matchpoint a răspuns:

Salut,
filmul preferat?
a walk to remember pentru ca cred ca dragostea poate face minuni. Pa

| CatGirl a răspuns:

The Sisterhood of the traveling pants

| buburuzaucigasa a răspuns:

8 mile.

| Marry:X a răspuns:

Buna.Sunt mai multewinking. Twilight, iubesc pe cine nu trebuie, masacrul din texsas, animalul, gradinita lui taticul, harry potter etc.Nu imi mai aminteschee hee. Pup. Ceau:*

| d33a a răspuns:

Twilight
Mirrors
New Moon
One missed call
House of wax

| dean a răspuns:

Ghost - Patrick Swayze - Dumnezeu sa-l odihneasca, iar dintre seriale Supernatural with Jensen Ackles and Jared Padalecki si Dexter with Michael C. Hall bye!

| 4Fun a răspuns:

Mr Bean ultimate happy `

Răspuns utilizator avertizat