| fashionaddict a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara pe care ati vizitat-o?

Răspuns Câştigător
| AlexT a răspuns:

Suna ciudat, dar Suedia este o tara al naibii de tare. E in nord, deci n-ar trebui sa ai probleme cu canicula.De asemenea, lumea e foarte misto(al naibii, daca ei sunt bauti noaptea la 1 dimineata, ei tot iti indica directia corecta in care sa ajungi la destinatie!). Iti recomand Universeum(parca asa se numea) din Gotheborg. E un fel de muzeu, daca i se poate spune asa.Pe scurt, un muzeu al curiozitatilor, acolo poti fi meteorolog, poti sa dai la vasle, sa mergi printre animale din jungla(inclusiv serpi care nu muscawinking ).
Gotheborg e foarte frumos, ca toate celelalte orase din Suedia. Sfat:Nu ii confunda cu Finlandezii. E ca si cum i-ai confunda cu ungurii la noi(nu ca as avea ceva cu ei, da' e un mic conflict interetnic, asa, un perete invizibil.).

36 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Franta, mai ales partea de sud, este foarte frumoasa!

| cmm a răspuns:

Franta, Anglia-uk, Italia, Rusia, dar m-as intoarce mereu la Romania

| LuS[z] a răspuns:

Romania?laughing)
e o tara despre care nu multi au auzit...
si nu vreau sa-i fac reclama...ca "ma cearta udrea" ca nu promovez land of choice laughing))

| Bacemi a răspuns:

M-au impresionat mult Franta, Austria si Italia. N-as putea alege. Toate trei sunt interesante. Am vazut lucruri frumoase acolo.

NOname
| NOname a răspuns:

China love struck day dreaming Este geniala! big grin

| rockaholic a răspuns:

Pentru Mary Marry ...cred ca nu ai fost tu unde trebuie in germania. E superba

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Pai italia, cehia si germania nu pot alege toate sunt frum in felul lor, funda?happy

| Mary Marry a răspuns:

Pai:Franta, Egipt, Maroc, Tunisia, Austria.
Clar de pe unde am fost cele mai urata mi s-au parut:Germania(mai nimic interesant pe acolo),
Italia, Spania, Bratislava.
Si Romania este o tara superba dar pacat ca este locuita.

| Mefisto23 a răspuns:

Nu exista o tara urata. cred, dar o sa spun Maroc. Exotica si cosmopolita - am fost in luna de miere acolo big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Din pacate nu am avut ocazia sa ajung in strainatate, dar ma atrage Franta love struck.

| Klara a răspuns:

Este si va fi, tara Sfanta love struck

| Posesiv a răspuns:

Am vizitat doar doua tari(Italia si Serbia) si sincer sa spun mi-a placut mai mult Serbia.

| Umbra_9400 a răspuns:

Anglia este alegerea mea! Daca ar fi sa emigrez, ceea ce se va intampla mai mult decat probabil in cazul in care lucrurile nu se vor schimba in Romania as opta pentru Anglia. I love London, I love UK!

| elyssa20 a răspuns:

Irlanda-un tinut din povesti, castele, verdeata multa, ce sa mai ca in basme. pupici.

| gabriela007 a răspuns:

Nu am vizitat inca nici o tara, dar imi place Grecia :X

| RainBow_2697 a răspuns:

love struck Turcia:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grecia, apa ca in Grecia nu gasesti pe tot pamantu` asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

England! si Finlanda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finlanda Suedia super tari in special FInlanda.

Răspuns utilizator avertizat
| mariobros a răspuns:

Romania, si apoi Tara Galilor.

| คเค๓เк a răspuns:

America, Canada love struck

| Locaa a răspuns:

Portugalia, am fost de 3 ori in capitala, Lisabona:X si am stat de fiecare data vreo 3 luni

| blue95 a răspuns:

Germania.Franta si Anglia love struck

| brosu a răspuns:

Ce mai frumoasă ţară pe care am vizitat-o cel mai mult este România. Cred ca nu există zonă în care să nu găseşti un colţ de rai. Când mă gândesc că mai am atât de mult de văzut din ea.
Mi-a plăcut şi Serbia şi Ungaria.
Prin altele încă nu am fost.

| naf29 a răspuns:

Pentru mine nimic nu se compara cu Elvetia, acolo simti ca timpul sta pe loc, pe strazi masinile nu se intrec ca la raliu, cum se intampla in tara noastra. Peisajele zici ca sunt din cartile de basm ale copilariei, pentru mine unul este o tara de vis.

| Ovy81 a răspuns:

Franta la Nice, riviera franceza este absolut incantatoare sau provence alpes cote d'azur cum spun francezii