| Webskne a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara pe care ati vizitato?

12 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sunt multe. E greu să aleg o favorită. Fiecare îşi are părţile frumoase. Ca oraş cred că Praga. În general? Norvegia şi statul american Montana.

| RaduTN a răspuns (pentru Gizăz):

Gizaz, ca Ierusalim nu-ti mai place.

| Gizăz a răspuns (pentru RaduTN):

Nu l-am văzut acum două milenii? Nu s-a schimbat prea mult din poze. Plus că e aerul sufocant şi uscat. Nu-mi face bine la ten.

| RaduTN a răspuns (pentru Gizăz):

Frumusetea pe primul loc.
Gizaz, lasa si tu tigara aia si fa-ti un selfie sa fii in pas cu moda.
Pana si Mona Lisa si-a facut selfie: http://pbs.twimg.com/media/BCyICDoCcAEz4Id.jpg
Nu mai zic de Zeus: http://telcotroll.com/......-World.png

| Gizăz a răspuns (pentru RaduTN):

La ce-mi trebuie selfie când am jucat în filme? Life of Brian e despre Adevăr!

| RaduTN a răspuns (pentru Gizăz):

Eee acuma, trebuie sa stim toti ca Gizaz are iPhone 6 Biblie Edition...

Si mai lasa berea aia ca te imbeti.

Vezi daca te gandesti sa-ti faci selfie, sa se vada pe fundal Cadillac-ul lu' vecinu' si cel mai important lucru', nu trebuie sa-l uiti niciodata, la selfie se face botic de rata.

| RaduTN a răspuns (pentru Gizăz):

A da, am uitat, cand faci selfie poti sa porti si sapca cu Cocaine & Caviar si vezi daca poti sa bagi o lamaie-n gura, sa vada toti ca ai acceptat provocarea cu lamaia.

| Gizăz a răspuns (pentru RaduTN):

Neah. Superficial şi fără imaginaţie. Life of Brian e cel mai bun selfie din toate timpurile.

| RaduTN a răspuns (pentru Gizăz):

Lasa-ma ma cu Life of Brain tau laughing)
Te lauzi ca ai jucat intr-un film?
Stai ca mai am o idee geniala pe care o poti incerca ca sa arati la dusmani ca esti jmek.

Cumpara-ti o camera GoPro Hero, ti-o lipesti cu scoci de cap, n-are rost sa mai cumperi si un sistem de prindere si faci un 'A day in my life'. Ce zici? Iti surade ideea? Inainte cu o zi sa te apuci sa filmezi te poti duce la banca, te imprumuti cu 10.000 euro si in ziua cand filmezi ii dai pe toti la pacanele, ca sa faci in ciuda dusmanilor.

| RaduTN a răspuns:

Romania. Este cea mai frumoasa tara pe care am vizitat-o.

| Jeezy a răspuns:

Elvetia si USA...

| 404notfoundh8u a răspuns:

Grecia!