| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai mare agentie de turism din Romania?

11 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Acum depide de cum vezi eu cred ca Omnia Turism... programele ei sunt preluate de toate agentiile din tara

Răspuns utilizator avertizat
| vilmaristul a răspuns:

Ai auzit de o. n. t?

| vilmaristul a răspuns:

Ai auzit de ont?
organizatia nationala de turism?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eximtur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vanessa Tourism

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omnia

| xD101 a răspuns:

Primele 5 cele mai bune agentii de turism din Romania sunt : Happy Tour, Paralela 45, Eximtur, Aerotravel si Marshal Turism.
Sper ca ti-am fost de ajutor kiss

| smaranda_1873 a răspuns:

Eximtour? Imta travel?

| Giuse6969 a răspuns:

Asta mai greu... dar am vazut pe www.holidaycheck24.ro ca se inscriu tot mai multe agentii de turism din Romania. Cred ca acolo o sa gasesti raspunsul la intrebarea ta.

| alllxs a răspuns:

Eu as lua in considerare www.vacanta-eurotrip.ro, sunt profesionisti si ofertele de pe site sunt chiar interesante!