| DariutzaCooL a întrebat:

Care este cel mai frumos loc din lume? Adica am vazut multe locuri frumoase dar vreau sa vad care e cel mai frumoas:X
Apropo dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Robertttttttt a răspuns:

Dubai http://www.google.ro/......tp?/search

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui...eu am 2 preferinte :
asta :
http://beautifulplacestovisit.com/......zuela1.jpg
si asta :
http://www.youtube.com/watch?v=ESldStIKh6Q

| Ditto a răspuns:

Pai pentru mine este Koreea poate pentru alti e alt loc dar cred ca tara ingerilor e un loc frmecator(Los Angeles)

| Klepto a răspuns:

O intrebare care cere raspunsuri mai subiectiva nu cred ca am vazut.
http://www.africatravelguide.com/......parca.html sa vad cum luna este portocalie, dupa ce vad lucrul asta, pot sa mor fericit.

| Just4Joker a răspuns:

Statele unite ale americii...

| baubau11 a răspuns:

Istanbul este unul dintre cele mai frumoase locuri din lumewinking(funda?)

Apache
| Apache a răspuns (pentru Klepto):

.am trait sa o vad si pe asta...k, sa devina ca in opinia TPU!
vai de robotul lor...
Si 2 ).da, frumoasa zona

| Klepto a răspuns (pentru Apache):

Ce s-a intamplat de te-a surprins in stilul asta? Cred ca nu vad eu, sau este ceva pur subiectiv si eu nu pot sa inteleg.Nu prea sunt in toate institutiile mentale in seara asta, ma cam dribleaza mintea, dar asta nu inseamna ca n-am ramas cleptoman, poti sa detaliezi, te rog?

Apache
| Apache a răspuns (pentru Klepto):

In linkul tau parca a fost transformat in parca de robotul siteului...
dar ai dreptate.de ce ma mai mir atat nu stiu, deja e chestie stiuta ca robotul asta nu are nici o treaba cu limba romana!

| LetyPayne a răspuns:

Turcia si Vancouver.

| n0s a răspuns:

Ti-as recomanda Paris (pentru vizitat adica pentru diferitele simboluri) si Tokyo (pentru distractie), iar daca vrei sa mergi la munte ti-as recomanda alpii elvetieni happy!

| Șeerbi a răspuns:

Bună,pai eu nu am fost in strainatate pana acum, dar din Romania ti-as recomanda sa vezi Transfăgărăsanul, sau Salina de la Slănic Prahova.

| Șeerbi a răspuns:

Scuze, am uitat sa mentionez ca daca, cauti pe google imagini ti se va parea urat dar daca mergi acolo e superb, ca sa stii peretii sunt facuti din sare