| MyWorld_3947 a întrebat:

Care este cel mai frumos obiectiv turistic din lume?(asa dupa voi)

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Marele Canion din Statele Unite ale Americii, Marele Recif de Corali din Australia, Cape Town din Africa de Sud, Taj Mahal din India sau piramidele din Egipt pot fi incluse in aceasta categorie dupa opiniile celor care le-au vizitat.

8 răspunsuri:
| Cryssbest a răspuns:

Acropolele, in special Erechteionul(Cariatidele). Sa plec de acolo a fost cel mai dificil lucru! Meteorele, de asemenea - recomand Kalambaka oricui! Mergi pe drum si totul pare normal... Apoi rasar acele stanci impunatoare, ce par... extraterestre!
Totusi, cel mai frumos obiectiv turistic din lume este platoul de la Gizeh, piramidele incarcate de milenii, de mister nesfarsit si de fascinatie eterna!

| Black_Cherry a răspuns:

Mie imi place mult australia :X as vrea sa merg la marea bariera de corali sau in caraibe.
alt loc uimitor mai e si padurea tropicala din amazon si tibetul

| Elena1234456 a răspuns:

Piramida lui Keops - un loc plin de mister happy. Am auzit multe lucruri uimitoare si chiar as vrea sa o vizitez, daca as avea ocazia.

| spin a răspuns:

Turnu' Eiffel si Taj Mahal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o multime de locuri extraordinare pe pamantul asta. Unul din ele ar fi "Angel Falls", din Venezuela.

| primaru a răspuns:

Padutea tropicala

| tango a răspuns:

Bujal Arab hotelul de 7 stele.

| MyWorld_3947 explică:

Aveti mare dreptate mi-a placut mult rasp lui transilvania este adevarat sunt multe locuri frumoase pe pamant