| agnesss a întrebat:

Care este cel mai frumos oras din Romania? as vrea sa vizitez ceva, dar nu stiu ce happysa die mai multe de vizitat

Răspuns Câştigător
| Klaudya27 a răspuns:

Poti vizita:
1.Lacul Siutghiol-Mamaia(Constanta)
2. Piata Sfantului(Brasov)
3.Palatul Brukenthal-Avrig(Sibiu)
Daca vrei poti intra pe turistderomania.ro,unde sunt aproximativ 1000 de locuri de vizitat.
Bafta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Iaşi,Argeş zic eu, ce n-aş da să ajung în Argeş, am auzit c-ar fi un oraş super.
Te pup!

| PurceluAtomic a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista orasul Arges. Cum ai trecut la geografie?

| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Iaşi este cel mai frumos oraş. (Părerea mea.)
Baftă!

| dianaaaaax a răspuns:

Braşov.

O zi bună. happy

| Solsagan a răspuns:

Sibiu.

| PurceluAtomic a răspuns:

Sibiu, Sighisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Oradea, Piatra Neamt, Suceava

| Moora123 a răspuns:

Anumite parti din Bucuresti / Sibiu / Piatra Neamt.

| AnimalCMO a răspuns:

Cel mai fascinant oras in care poti sa-l vizitezi este Sibiu!
Sibiu este unul dintre cele mai reprezentative oraşe ale culturii româneşti. Oraş cunoscut al lumii moderne, aşezare ce aduce din timpuri străvechi în lumea modernă frumuseţea şi farmecul vieţii de cetate.