| alexandru1234567890 a întrebat:

Care este cel mai frumos oras din Romania, dar cel mai urat?

Raspunsurile mele:Brasov cel mai frumos si Bucuresti cel mai urat.

Răspuns Câştigător
| Thebestkiller a răspuns:

Nu este adevarat, Brasovul e mult mai frumos decat Sibiul

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil intre cele mai frumos oras Sinaia, cel mai urat alea de prin sud Alexandria, Zimnicea

| alexandru1234567890 explică (pentru suntserios):

Bine, sunt mai multe, si Predeal!

| kyliejenner a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare persoana unde a fost si ce a vazut. Nu cred ca cineva a vizitat toate orasele Romaniei incat sa spuna care e cel mai frumos din tara si care e cel mai urat.

| alexandru1234567890 explică (pentru kyliejenner):

Intr-adevar asa este, si depinde de gustul fiecaruia. Unuia ii plac zonele de campie, altuia zonele de deal si altuia muntii, altuia desertul, aveti dreptate!happy

| Thebestkiller a răspuns:

De acord cu tine, Alexandru!

Răspuns utilizator avertizat
| aniyka a răspuns:

Sibiu cel mai frumos, București cel mai urat

| alexandru1234567890 explică (pentru aniyka):

Si Sibiul e frumos!happy

| Thebestkiller a răspuns (pentru aniyka):

Nu este adevarat, Brasovul e mult mai frumos decat Sibiul