| Latinmoon a întrebat:

Care este cel mai frumos oras din Romania dupa parerea voastra, argumentati!winking
Funda! kiss

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In sensul adevarat al cuvantului frumos, nu avem un asemenea oras

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pai, nu stiu, ca nu le-am vizitat pe toate.
Am fost in orasele mari din banat, crisana, translivania, muntenia si oltenia.In moldova, maramures si bucovina n-am fost niciodata.Asa ca nu prea pot sa fac vreo comparatie.
In mod sigur pot sa-ti spun ca nu-mi place Bucurestiul, e un oras prea mare si prea agitat pentru mine, eu fiind mai linistita.
Brasovul, Sibiul si Clujul sunt geniale, aporoape am plans cand am plecat de acolo.Insa mi-am omorat picioarele prin orasele astea mult timp, asa ca n-am prea apucat sa le duc dorul.
Stiu ca in Arad am fost cand eram mai mica, dar n-am stat mult, cateva ore.M-am uitat putin pe acolo si apoi m-am carat.
Iar in Timisoara si Craiova mi-ar fi placut mai mult daca nu incercau tiganii sa-mi fure geanta. laughing
Asa sa fac o paranteza, vreau sa ajung la anul in Iasi, desi e mult prea departe. thinking
Meh, nu stiu... sa zicem ca cel mai frumos e in Sibiu, pentru ca am multe amintiri legate de el.

| Deaad a răspuns:

Nu ma intereseaza.Mie imi place grota mea. Izolat de lume, e perfect.

| SasNetRomania a răspuns:

Sibiu,bv, maramures

| suntserios a răspuns (pentru SasNetRomania):

Lol, maramures nu e oras... da na asa e cand vorbesti sa te afli in treaba

| SasNetRomania a răspuns (pentru suntserios):

Frustrariile de copil obosit in alta parta nu pe TPU please :*

| SasNetRomania a răspuns (pentru SasNetRomania):

Parte *
daca ziceam de sighet nu stia nici-un copil generatia fbwinking

| suntserios a răspuns (pentru SasNetRomania):

Nu sunt frustrări e geografie pura. Acu nu te scoate cu sighet ul dupa ce ai cautat pe net

| Latinmoon explică (pentru SasNetRomania):

Copil obosit rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constanța.
Idk, probabil îmi aduce aminte de copilărie și de-aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost odata frumos acolo. de acum ani stiu ca sunt numai idioti peste tot. dor am trait acolo pana la 14 ani naiba laughing. sa nu te puna pacatul sa muncesti vara in Rom, vai ce cohoarde de oameni nenorociti ai pe post de sefi, mama mama

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ăm, nici n-am de gând să muncesc vara, cu atât mai puțin acolo laughing
M-am mutat. :'c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care nu exista, degeaba e frumos daca sunt numai nenorciti.

| rapp2020 a răspuns:

Mi-se pare timisoasa

| LoveTenis a răspuns:

Oras ca frumos nu prea avem, adica ca sa fie curatat si chestii.
Da asa mie mi se pare ca Sibiu pentru ca e foarte frumos si ar fi ca o a doua capitatala pentru ca acolo se petrec cam multe evenimente speciale...

| RemaKe a răspuns:

Targoviste,pentru ca aici m-am nascut happy