| alexandra13131718 a întrebat:

Care este cel mai frumos oras pe care l-ai vizitat sau care ti-ai dori?

17 răspunsuri:
| blairelovesmusic a răspuns:

Arizona. Acolo Imi voi face viata.

| mola a răspuns:

Paltinis ( Romania ).

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Din cele pe care le-am vizitat, consider că Sibiu este minunat, din Anglia - Londra, din Italia - Roma.

| catablondu a răspuns:

Buna, din ce am vizitat: Timisoara, oras romanesc si Paris din afara tarii, vreau sa vizitez Venetia.

| Schatzyyyyy a răspuns:

De aici din Romania, Brasovul si Clujul mii se par cele mai frumoase! Eu am fost in Sighisoara, era superb, chiar as vrea sa mai merg! Iar din strainatate, as vrea sa merg in Spania si Germania.

| SimionAlexandru a răspuns:

Londra

| etudor a răspuns:

Cel mai frumos oras e greu de spus Fiecare are frumusetea lui,importnta arheologica,arhitecturala si geografica. Din Italia,mi-a placut mult Imperia-oras port la Mediterana.Mi-a plact ca asezare, arhitectura si organizare Principatul de Monaco.Din Austria, Viena.Din Germania Munchen.Din tara noastra sunt multe, fiecare mai frumos ca altul. Cu importanta istorica deosbita unde se imbina arhitectura noua cu cea veche, mi-a placut Sibiul.este un centru cultural, istoric si arhitectural deosebi de ingrijit, curat gratie conducerii judetului ce-a avut.- dupa revolutie si inca o are.

| y0nutz3ly a răspuns:

LA

| PavelVladescu a răspuns:

Gregia big grin

| DeehhCarla a răspuns:

Timisoara merita vazut :d

| boyblasters a răspuns:

New York sau Los Angeles.

| D3jflv a răspuns:

Paris.Acolo am fost cu iubita

| Priap a răspuns:

Undeva in franta, Turcia, Spania

| ciprian2 a răspuns:

Paris, London si New York! ♥♥

| kennethxx a răspuns:

Pai am vizitat in Romania mise pare Otopeni. Curatenie extraordinara. Un oras extraordinar Iarna. Din strainatate. cred ca

Male, Maldive, Kingston, Jamaica... si LA...

Si as vrea sa vizitez Londra, Paris si cred ca Praia, Insulele Capului Verde.

| adytzza77 a răspuns:

Kingston

| angy1980 a răspuns:

Categoric Tulcea.