| Vlach a întrebat:

Care este cel mai impresionant şi mai frumos loc din România?

8 răspunsuri:
| picard20 a răspuns:

Masivul Retezat si Balea Lac

| LoriDavid a răspuns:

Cred ca: Transfagarasan sau Pestera Muierilor.

| Dollce_Alex_1997 a răspuns:

Transalpina si Transfagarasan

| AndreiAnde a răspuns:

Pai eu am fost la cascada cailor si este destul de frumos, dar daca vrei sa vezi un loc spectaculos din Romania du-te pe Trans-Alpina, este superb si cand am fost eu atingeam nori cu mainile...a fost super du-te si tu si nu vei regreta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cheile Bicazului, Delta Dunarii

| andrei1237 a răspuns:

Cimitirul Vesel.

| SorinTudor a răspuns:

Sunt multe locuri frumoase in romia, timp sa ai sa le vizitezi: Transalpina, Transfagarasan, Delta Dunarii, Balea Lac, Masivul Retezat, Transilvania si Ardealul, doua zone care merita vizitate si ar mai fii si Moldova la fel de frumoasa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Toata Romania e inegalabila dpdv mondial, mie imi place valea Buzaului, si anume barajul de la Siriu si Vama Buzaului