| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai misto loc de cazare din Delta Dunarii?

5 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi. Chilia, Sulina, Dunavatu de Sus, de Jos, Mila 23, Mila 35, Letea, Crisan, Murighiol, la Gura Portitei - unde Dunarea saruta marea... etc etc. In general cazarea e ireprosabila, mancarea buna, atmosfera faina. Cine nu zice asa dupa un sejur macar in Delta ori e fandosit ori e... fandosit!

| florin_7547 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult la Sulina pentru ca ai si marea aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mergi in Dunavatu de jos recomand iti recomand pensiunea Puf si Stuf. Au site la adresa http://www.puf-stuf.ro

| cazaresulina a răspuns:

Sulina, daca nu te uiti la bani poti incerca pe sa cauti pe internet sunt cate pensiuni cu 4 stele.

| wicent99 a răspuns:

Depinde de bugetul tau!
www.pensiunideltadunarii.ro
ai aici cazare in delta pentru bugetul propus