| 211wasgnij a întrebat:

Care este coltul tau de rai in care de ori cate ori revii senzatia e aceeasi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| 7lucian8 a răspuns:

Satul unde am copilarit.cum ai descris,, senzatia este aceeasi,,

| TheHunter38 a răspuns:

Pentru mine coltu meu de rai, e undeva in mijlocu padurii, in natura rupt de restul lumii.

| TheCritic a răspuns:

In masina mamei.Scaunul mare si crem din piele, e locul din dreapta si e doar al meu.De fiecare data cand ma asez pe acel scaun sunt relaxata, grijile dispar si sunt foarte linistita. Daca mai am si laptopul e perfect.Acasa nu ma simt atat de bine deoarece e galagielaughing