| Andreytheking a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cea mai frumoasa tara din lume, exceptand Romania?

10 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Toate tarile sunt frumoase in felul lor. Insa, mi-ar placea sa vizitez Italia, Grecia, Japonia, Thailanda, Africa de Sud, Statele Unite ale Americii, Anglia, Australia, Noua Zeelanda, Egipt, Mexic, China, India. Tie ce tari iti plac sau ce tari ti-ai dori sa vizitezi?

| PikaRawrr a răspuns:

Coreea

| mishuzuchan a răspuns:

Pe mine ma atrage corea china si japonia sunt niste tari cu multe traditii si obiceiuri minunate

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Sua

| MrOvidiu a răspuns:

Dubai

| NicoleSova a răspuns:

Grecia e minunata tara dar e criza

| adriana05 a răspuns:

Grecia, Thailanda, UAE (oras Dubai)

| hippiegirl435 a răspuns:

Franta. De ce? Pentru ca au traditii minunate, au o arhitectura splendida, oamenii au mai multa clasa

| okok11 a răspuns:

Serbia...pentru cine nu stie documentati-va si cititi lucrurile frumoase

| Constantin_Alexandra_Maria_1991 a răspuns:

Spania, deoarece rep taramul unde creasteau merele de aur ale lui hercule si care era considerat raiul pe pamant.SI mai multe lucruri.Documentati-va si veti vedea.