| anonim_4396 a întrebat:

Care este limita la bagajul de hala la compania Blue Air? Pe site-ul lor nu scrie. Dar limita la cel de mana? Bagajele au limita la dimensiuni? Ce nu pot pune in bagajul de mana?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Clar ca esti blonda! ---pe site-ul "Blue Air " gasesti si aceste informatii ( clik pe "bagaje " ):http://www.blueairweb.com/Conditii-De-Calatorie/ Calatorie placuta!

1 răspuns:
| Absent a răspuns:

La bagaj de mana trebuie sa ai max.10 kg dar sa nu ai lichide. obiecte ascutite, imflabile etc leptopul poti sa-l iei in avion cu tine