| dreamerlainen a întrebat:

Care este locul (bar, discoteca, plaja, terasa, statiune, etc) vostru preferat de pe litoralul romanesc?
Spune-ti si de ce va place!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Costinești, pentru că mă simt în largul meu.
Pa, pa.

| Crisu_8081 a răspuns:

Vama veche pentru senzatiile tari(NOOOT): rockeri care fac pishu pe plaja, gang bang in turnul salvamarului(sau cum se numeste), betivani la tot pasul si dans in jurul focului(asta mi-a placut)... dar a fost anul trecut, acum nici ca ma mai duc pe litoralul romanesc.Prefer locatiile mai exotice si pline de viata(sa am ce vedea), nu pline de cocalari/pitipoance sau d-aia in genul "sa-mi bag p***, ce rocker sunt!"...straight face

pupimik
| pupimik a răspuns:

Costinesti-Tineretului & Ring. Ce poate fi mai perfect decat distractia cu prietenii .pe litoral...in Tineretului? Atmosfera & prietenii fac ca totul sa fie perfect.

| hândel a răspuns:

Eu la modern ma duc, ca-i aproape de casa.

| littlesunshine a răspuns:

Mangalia pentru ca e liniste multa. La nasul restaurant din Mangalia - mancarea e buna si facuta ca acasa.
Vama pentru ca e intr-adevar libertate si poti face absolut orice fara sa se uite cineva stramb la tine. Nimeni nu are treaba cu nimeni.perfecta armoniebig grin

| Ecaterina a răspuns:

Kudos.

| thespy a răspuns:

Imi place tare club XXI din mamaia...