| anonim_4396 a întrebat:

Care este numarul maxim de stele pe care il poate avea un hotel?

Răspuns Câştigător
| AlinaG a răspuns:

5 stele. Hotelurile de 7 sau 6 stele nu sunt clasate corect. E ca si cum ai schimba reteta sarmalelor adaugand firicele de aur pentru a o face mai "classe", de 6, 7, 8...stele :p Reteta traditionala are 5 stele :D
Acum...depinde si de clasamentul impus de catre stat. In Europa cel putin un hotel poate avea maximum 5 stele.

http://www.dossierfamilial.com/......oiles,5590

17 răspunsuri:
| AndreeaIM a răspuns:

Eu stiam ca este de 7 stele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ca 7 stelehappy

| Anda1197 a răspuns:

Buna! De obicei 5happy Dar am auzit ca sunt si cu 7, mai nou happy

| Tsunade99 a răspuns:

Este un hotel in China cu 7 stele, dar nu stiu daca exista unul cu mai multe stele sau daca se va construi unul.

| veronica3513 a răspuns:

7 stele

| Lysergide a răspuns:

7 stele.

| Lysergide a răspuns:

Burj Al Arab are 7 stele.

| ionutz4mai a răspuns:

Numarul maxim este de 6 stele funda te rog

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a răspuns:

5 stele imi dai funda?

| Darkhawker a răspuns:

Cel mai mare am auzit sa fie de 7 stele in AbuDabi (nu stiu exact cum se scrie)

| bogdanel466 a răspuns:

Normal se zice ca e de 7 stele dar nu exista nici un hotel de 7 stele cel putin asa stiu eu. Numarul maxim este de 6 stele.

| angel14 a răspuns:

| Mentolatul a răspuns:

Maxim 5 stele.

| mrcea a răspuns:

Pai...Maximul este de 7 stele (ex: Marele Hotel din DUBAI)

| DayaDragutza a răspuns:

Mai,eu una n-am vazut hotel cumai mult de 5 stele...:d