| Alexandra_Andreea_1990 a întrebat:

Care este orasul din Romania pe care ai vrea sa-l vizitezi curand?

17 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Siiiiibiu big grin

| FurtunaDiesel a răspuns:

Prin prisma meseriei am vizitat aproape toata Romania. Daca as mai avea timp as vizita Targu Mures, Brasov, Sibiu sau o tura pe Transalpina daca vrei sa luam un loc nu un oras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...Cred ca Ruginesti, desi nu este oras ci un sat tot as vrea sa il vizitez deoarece acolo sunt bunicii mei big grin

| mola a răspuns:

Buna.

Paltinis. Liniste, oxigen si multa fericire! M-am cazat la un hotel numita ''Armina''. Am avut acolo 4 nopti de vis. Am vizitat pe-colo, am vazut pentru prima oara vulpi...

Sper ca te-am ajutat. Tu unde ai vrea sa visitezi?

| rocket a răspuns:

Oriunde in Maramures http://www.idealtour.ro/......ecial/1066 mai ales iarna

| AmanoYuno a răspuns:

Sibiu
mi-ar placea sa vad frumusetile de acolo si muzeul brukenthal credhappy

| December a răspuns:

Clujwinking

| educatie2021 a răspuns:

Sighisoara, Sibiu, Cluj si pentru restul poti cauta pe www.google.ro :P

| educatie2021 a răspuns (pentru educatie2021):

Nu baga in seama partea cu google, eram distras de la nucleul intrebarii laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| zahre a răspuns:

Sighisoara.

| Cornellp a răspuns:

Bucuresti,Brasov

| rafaell a răspuns:

Sibiu

| Oltean_Andrei_1990 a răspuns:

Consanta, nu am fost niciodata si vreau sa ma duc.

| A13xwtz a răspuns:

Ramnicu valcea

| xXBoykaXx a răspuns:

Constanta nu am fost si vreau sa ma duc!

| Radu_Iulian_Dochita_1972 a răspuns:

Radauti!