| Gîdei_Ionuț_Burcea_Georgiana_1979 a întrebat:

Care este pretul unui sezlong in statiunea Nisipurile de Aur, Bulgaria? Inchirierea lui este valabila toata ziua sau pe ore? Exista si plaja "la liber" la Nisipurile Aurii? Multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Http://www.flagman.bg/article/190915
http://www.standartnews.com/......96349.html
Așadar te costă cam 15... 40 leva pe zi. (Da, prețul e pe zi, doar să păstrezi bonul. Ei chiar dau bon la fiecare ban încasat!)
Evident, există și plajă „la liber" destulă, nu cum e pe la noi, de nu mai ai loc de nimic...