| KaterinaPetrova a întrebat:

Care este statiunea voastra preferata si hotelul la care mergeti cel mai des sau care v-a placut cel mai mult? si de ce.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mie imi place foarte mult la Saturn. Sunt plaje frumoase, curatate, si e un pret rezonabil. Anu trecut, am stat la o pensiune [nu-mi amintesc numele ei] si stiu ca a fost mult mai ieftina decat hotelurile, iar camera arata mult mai bine. Deci la 2 stele, arata de parca era de 3happy. Camera curata, cu gresie, acces la bucatarie, Tv, minibar, mobila noua, gradina cu mese etc. + ca in ziua cand am sosit, proprietarul s-a oferit sa vina sa ne ia de la gara, plus ca ne-a spus ca daca avem nevoie de ceva din oras, sa-i spunem ca [,] cumpara el. Deci au fost prea fain, si la pretul ala... happy
O zi buna!

5 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

In costinesti este cel mai bun loc pentru distractie pentru ca sunt de la mare si stau la verisoara mea (la casa)...Cel mai bun este Hotel Forum...este bun la pret si de calitate
p.s.:parinti mei sunt din bucuresti si rudele lor vin mereu si se cazeaza acolo :*
byelove struck

| BeLyNdA a răspuns:

Statiunea Melih din baile Felix.Este foarte frumos acolo si imi place cel mai mult pentru ca prima data cand am mers acolo am fost primii si a fost saptamana trecuta.E construit recent si camerele sunt frumoase.In plus este o baie tare frumoasa si iti sa si cina foarte buna.Asta e parerea mea.

| Flaviii_8519 a răspuns:

PAi...statiunea eforie nord:X
Si hotelul EUROPA
E marfa hei...
serios
il poti vizita

| queend a răspuns:

Baile herculane e foarte frumos

| rickmave a răspuns:

Personal nu spun niciodata nu pentru Gura Portitei. Superb, e mai complicat de ajuns dar se merita.