| ~AleXa~ a întrebat:

Care este tara cea mai frumoasa Spania sau Mexic? cum sunt oamenii? etc.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Spania este cea mai frumoasa, sunt foarte multi romani care traiesc acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania oameni sunt asemanatori cu romani dar mai ordonati au o tara mai frumuasa decat mexicani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mexic este superb, asta este sigur, intrece spania faza-i ca este mult prea departe

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Romanii traiesc in Spania cai mai aproape nu cai mai frumoasa. mexicul e super, am fost in Spania si in mexic si in Spania e ca in Romania (doar ca sunt mai multi violatori si criminali)dar peisajele din mexico cu cele din Spania nu se compara.in Spania femeile sunt negre ca tigancili

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Vad ca majoritatea este de acord cu spania, de ce? Eu sunt in spania de apr. 2 ani si vreau sa va corectez pe cei care ziceti ca in mexic se face multa mafie, voi cred ca nu conoastetzi cum este sa auzi impuscaturi pe strada in plina zi sau sa vezi oameni care se drogheaza la coltul straziiwinking [asta se intampla in orasele din spania]. Am fost si in mexic intr-o vacanta si mi-a placut ff mult. Nu pot sa zic ca spania nu este frumoasa din potriva are niste monumente si cladiri impresionante. Despre oameni pot sa iti zic ca unii sunt egoisti si altii chiar de treaba.

| mexicanu99 a răspuns:

In spania am fost si stiu ca este frumos mai ales ca turist sa vizitezi (eu am fost la munca)...in mexic nu zic ca nu e frumos dar cu toata mafia care este acolo si ca au fost omorati zeci de politisti nu te-as sfatuii sa te duci acolo.