| anonim_4396 a întrebat:

Care este tara ta preferata? Este si a mea? o_O

Răspuns Câştigător
| niculescu16081994 a răspuns:

Spania :X si Romania dar mai mult Spania big grin

| an0nim025 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Xxx...Maitte Perroni...trebuie sa-mi schimb poza )) :p

| Ramo80 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da, adevarat. Spania e o tara superba, oamenii sunt altfel, parca mai veseli, e multa distractie acolo. Vizitati-o daca aveti ocazia, merita! Romania superba de asemenea, pacat ca exista atata saracie si atatea probleme.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Romania.

| Dumnezău a răspuns:

Greu de ales intre Finlanda si Germania.As vrea sa ma mut intr-una din astea doua,peste cativa ani, daca se poate, sa ma si duc acolo pentru studii.Germana stiu destul de bine, finlandeza cred ca stiu maxim 20 de cuvinte, dar mi-ar placea sa invat, suna placut si melodios.In plus,ambele tari sunt minunate, mai ales Finlanda, care arata ca in basme.

| Anonymous1247 a răspuns:

Romania

| Broadband a răspuns:

Primul loc america
si franta

| bloodyhell a răspuns:

Imi place mult irlanda mereu mi-au placut obiceiurile si legendele lor.e o tara frumoasa

| NemNUZ a răspuns:

Franta ce-a mai tare merita vazuta(Parisul)

| cotcodac4 a răspuns:

Lituania

| lenutza001 a răspuns:

Spania,New York,London,Germania,Moscova, China, Japonia.

| Spufulette a răspuns:

SUA pentru ca totul este posibil, daca ai un vis acolo e cel mai bun loc pentru a-l concepe su Suedia din punct de vedere financiar.

| sorinsam1995 a răspuns:

Italia

| MaPlictisesti a răspuns:

Romania. (pacat de sistem si de multi locuitori)

| SimplyTheBest a răspuns:

Elvetiawinking e super frumoasa si super bogata. + SUA, e tara tuturor posibilitatilor laughing

. Baftaa happy!

| copiludepresiv97 a răspuns:

Anglia :X acolo vreau sa ma duc...cand oi fii mare big grin laughing

| RoXyCy a răspuns:

Toate tarile au lucruri bune si lucruri rele, chiar daca noi le cunoastem sau nu.Au traditii si obiceiuri diferite, imbracaminte, mancare si multe altele...eu nu as putea sa'mi aleg una... straight face

| Anna_8402 a răspuns:

Brazilia! love struck