| Anyta2000_8367 a întrebat:

Care este tara voastra preferata? A mea este Franta.

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Brazilialove struck. Am fost acolo anul trecut si inima mi-a ramas acolo!
E superb! Rio de janeirolove struck si carnavalul din februarielove struck plajelelove struck
Ahh, ce amintiri!happy
Si Franta imi place, am fost la Paris, pur si simplu minunat! Turnul Eiffel, Muzeul Louvre, Disney Landhappy
Sper ca te-am ajutat!

52 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Spania .

| Ally_3917 a răspuns:

Romania:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mele sunt : Franta, Spania, Grecia si Argetiina! >big grin

| Lavymee a răspuns:

Turcia :X

| greieras a răspuns:

Fie painea cat de rea tot mai bine-n tara mea Romania happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anglia love strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angliahappy fundita pls?batting eyelashes

| shotocan123 a răspuns:

A mea este america

| Jet a răspuns:

Germania si Marea Britanie nu ma pot hotara.

| Forry a răspuns:

Hmmmthinking
A mea America. Stiu si ceva engleza. Acolo vreau sa ma duc peste cativa ani:X.

| Y709 a răspuns:

A mea este Anglia! Acolo am toate rudele.
Este superbb. Oamenii sunt mai reci, dar iti sar in ajutor si sunt foarte calculati.Mancarea este super buna (Pizza Hut,Burger King, Sam`s chicken, etc) sau traditionala Garlic Bread.Mall-uri,magazine peste tot.Imi place sa vizitez muzeul de ceara, london eye, big ben.Pentru mine, Anglia este tara perfecta

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Chiar daca va este greu de crezut,pentru. mine Romania ramane tara visurilor, acolo m-am nascut, am copilarit.Am fost prin multe tari,dar Romania este totusi casa si locul unde ma simt cel mai bine, asta e mai presus decat peturile/yiganii/caii vagabonzi. suntem o tara ca atare, si ar trebui sa ne obisnuim

| X3N1L a răspuns:

Mmmmmm...
Mie imi place Japonia
si America

| auroraa a răspuns:

A mea tot! happy e tara dragostei a romantismului si a artei si a dragosteeeii... mmm) ce n-as da sa o vizitez

| dana_4375 a răspuns:

Pai Italia...

| blackwidow a răspuns:

Elvetia. Daca ajungi pe acolo, nu-ti mai doresti sa se termine excursia/concediul niciodata. Nu vei vedea nicaieri in lume ceea ce vezi acolo. Stii cum se zice ca „iarba e mai verde in Elvetia"? Chiar este... Numai bine

| Carla12 a răspuns:

Imi place mult Grecia, Spania si Franta. love struck

| WeeD a răspuns:

Romania sad

| inghetsatacufistic a răspuns:

Cui ii dai fundita?happy

| MaryLoveAnime a răspuns:

A mea este Japonia! Imi placce Japan! pentru ca acolo s-au produs si se produc anime-urile si pentru ca oamenii de acolo sunt amuzanti si pentru ca nu le inteleg limba! Daca o sa ma reincarnez vreau sa fiu ninja in Japonia.

| Ncl_9813 a răspuns:

America (dupa cum se spune :tara tuturor posibilitatilor) mi se pare o tara pe atat de frumoasa pe atat de plina de oportunitati.In America ca in aproape orice alta tara in afara de Romania iti poti face un scop in viata pe care il poti atinge.

| Visionfree a răspuns:

@WeeD: Cum Romania frate, nici canabisul n-are thc in tara asta...

| floritzuca a răspuns:

A mea este Italia.

| gaby_4884 a răspuns:

Tara mea este anglia si china:X:X:X

| AleD a răspuns:

Franta e frumoasa(am fost in parislaughing.Dar tara mea preferata e canda(am un unchi in montreal si mi-a aratat poze cu orasul)e o tara mare oricum.cu multe malluri:X se vb si engle si franceza.ai si multe de vizitat, peisaje din natura, etc.happy

| gaby_4884 a răspuns:

Anglia

| kjngv a răspuns:

Rusia big grin

| kjngv a răspuns:

Rusia

| MaTrIx8378 a răspuns:

Romania! happy

| MistikkGirl a răspuns:

America / California. desigur.o ador