| TraficantaDeVisee a întrebat:

Care este tara voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Fiecare ţară e frumoasă în felul ei, are specificul ei, locurile ei, oamenii săi.Fiecare părticică de uscat reprezintă o minune în sine

20 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

America pentru muscle car sau Italia pentru Lambo', Rusia pentru fetele frumoase si multe altele.Romania.prea putin straight face

| inna a răspuns:

Franta.

| Sconcsiş a răspuns:

Irak, Fâşia Gaza, Afghanistan, Haiti, Vietnam etc.

| Sconcsiş a răspuns:

şi am uitat: Burkina Faso

| RMihai a răspuns:

Romania

| RMihai a răspuns:

Apropo sti bancu asta D-zeu si sf Petru faceau lumea si au ajuns la Romania, si D-zeu ii spune la Petru ma pune acolo munti rauri campii mare da auzi ma pune sare si aur in pamana, sf petru mirat:no ho doamne da nu punem prea multe aici, la care D-zeu da ma da sa vezi ce oameni pun aici

| RockLegend a răspuns:

Antartica mi se pare mie frumoasa ca sunt 6 luni ziua si 6 luni noapte si asta mi sa pare incredibil. plus ca mi-ar placea sa imi construiesc un igloo in care sa traiesc dar as prefera o cabana mau mult ca sa am si televizor si calculator laughing. SA NU UITAM DE: Aurora boreala!

| LaLaura a răspuns:

Egiptul. pentru ca este plin de mister

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traim in Romania, deci Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo sti bancu ala cu D-zeu si Sf.Petru faceau lumea, ii spune Dzeu la Sf petru ma pune acolo munti campii apa rauri mare da auzi mai punele sare si aur in pamant, la care Sf.Petru no ho Doamne da nu punem prea multe aici, D-zeu: da ma da sa vezi ce oameni pun acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda

| Bacteriuță a răspuns:

Am mai multe. Inca nu le-am vizitat desi imi doresc. Si din citit, vazutul pozelor si auzite, sunt preferatele mele. Spania, Franta, Coreea de Sud, Anglia si SUA.

| dsadasdsada a răspuns:

In nici un caz Romania. o____O

Răspuns utilizator avertizat
| Oani a răspuns:

Romania si spania

| DeDeChazLee a răspuns:

America!(USA)
Romania saraca s-a cam dus de rahat acum,

| marixoxo a răspuns:

Nu am o singura tara preferata mie imi place SUA si Canada in una din ele aleg sa ma mut deoarece Romania iti ofera ...NIMIC

| Andruuu a răspuns:

Argentinaa day dreaming

| deeaandre a răspuns:

Danemarca, germania...

| nicol77ops a răspuns:

SUA e cea mai tare. Cum imi pl mie: muzica, dans...