| anonim_4396 a întrebat:

Care statiune de pe litoralul romanesc e cea mai civilizata in momentul de fata?

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

In grecia iesi mai ieftin decat daca te-ai duce la noi in Mamaia, spre exemplu.

cristian
| cristian a răspuns:

Mamaia si Neptun.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Olimp & Neptun

| borsec a răspuns:

Olimp, Mangalia,

| sigmanet a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "civilizata". In general toate sunt civilizate, doar ca depinde si de cei care le viziteaza

| sese a răspuns:

Daca e vorba de "civilizata":nici una(statiunea in intregime)

| ka2 a răspuns:

Sa fim seriosi... la ce preturi sunt mai bine mergi la bulgariwinking

| pachy a răspuns:

Mamaia e selecta si concureaza cu multe statiuni din europa.era de asteptat sa o modernizeze ptc.multi cu bani merg acolo(parlamentari, deputati)oameni de afaceri

| gabimaris a răspuns:

Civilizata...nici una, cu o oferta mai bogata (ca sa ai de unde sa alegi) Mamaia!

| ShaKuri a răspuns:

Cred ca Neptunuhappy. iti recomand. Am stat vara trecuta 5 saptamani in practica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Stațiunea Mamaia.
Pa, pa.

| zuzuliana a răspuns:

Eforie Nord...

| carmenana a răspuns:

Neptun zic eu