| кр10 a întrebat:

Care sunt avantajele sa traiesti in Marea Britanie(doresc curiozitati)?!?

Răspuns Câştigător
| georgege a răspuns:

Salar mai bun, care se imparte in 4 si il primesti in fiecare saptamana. Deci daca castigi 1.000$ peimsti pe saptamana 250$. Locuri frumoase, oameni civilizati, lucruri ieftine, economia, drepturi mai echilibrate fata de Romania.

Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare britanie e alocatia de 100 de euro studiile sunt superioare tara ee mult mai dezvoltata educatia este la nivel mai inalt...dezavantaje iti pierzi originea prietenii si tot ce mai ai in romanaia

| Isabella98Bella a răspuns:

In Marea ritanie ai mai multe posibilitati sa ai o cariera, pentru ca ai mai multa sustinera in studii. Apoi te ajuta cu un job daca intrii la o facultate buna. In mare parte in Marea Britanie este apreciat foare mult sistemul de invatamant apoi job-urile care ti se ofera. happy