| Kid_4219 a întrebat:

Care sunt bisericile din tara care poarta hramul Sfintilor Imparati Constantin si mama sa Elena?

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Pai sunt multe,dar uite cateva:Biserica Sfintii Imparati Constantin si Elena - Vergului, Biserica Sfinţii Constantin şi Elena din Gura Humorului, Biserica Sfintii Imparati Constantin si Elena - Cismigiu, Biserica Sf. Imparati Constantin si Elena - Bacau, Biserica Sfintii Constantin si Elena din Bucuresti

2 răspunsuri:
| Roxana_2291 a răspuns:

Biserica Sfintii Imparati Constantin si Elena - Ploiesti

| Si_Atat_Alex_1996 a răspuns:

Biserica Sfintii Imparati Constantin si Elena - Vergului, Biserica Sfintii Constantin si Elena - Gura Humorului, Biserica Sfintii Imparati Constantin si Elena - Cismigiu, Biserica Sf. Imparati Constantin si Elena - Bacau, Biserica Sfintii Constantin si Elena - Bucuresti, Sfintii Imparati Constantin si Elena - Predeal, Ploiesti, Buzau, Braila si mai sunt sute...