| sudenta a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase destinatii de vacanta? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Andrei433455 a răspuns:

Poți sa mergi la cascada Bigger la biserica neagra din Brașov la cetatea Râșnov la cetatea Alba Iulia și cam atat

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde, ca lumea asta e asa de mare

| Iote a răspuns (pentru Andrei433455):

"Cam atat"?! Inseamna ca nu-ti cunosti tara.

| Ahhajakaakakkq a răspuns:

Paris

| BlackNotorious a răspuns:

Baile termale, statiunile de la mare, la munte, la manastiri si multe multe altele

| mihai69 a răspuns (pentru Andrei433455):

Cascada „bigger" than what?!? habar n-ai pe ce lume ești copile... ai fost măcar vreodată acolo?
Nu de alta, dar cea de pe Valea Minișului, mult mediatizată la noi și în lume se cheamă de fapt cascada BIGĂR.
====
On topic: locurile care ți se potrivesc, acolo unde ceea ce vrei să vezi în vacanță (și să faci), există în realitate.