| noName31020 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase locuri din lume? Vreau sa merg in excursie...

Răspuns Câştigător
| Shopiaalin a răspuns:

Bora boralove struck
ibitza
los angeles -> hollywood
paris (palatul versailles, louvru, eiffel)
hawai
castelul neuschwanstein (germania)
varanasi (india)
capela sixtina (vatican)
barcelona
egipt
elvetia
ierusalim!
palatul shonbrunn
Italia

sper ca te-am ajutathappy
funda?

8 răspunsuri:
| jusify a răspuns:

Nuj cred ca cele mai fruum locuri de vacanta sunt in Grecia pe insula Rhodos, asta anotimpul vara.Crede-ma e super acolo am fost si eu.Apa marii e limpede(curata) lumea civilizata noaptea cluburi distractie la max cred ca ar fi vacanta ideala pentru oricine...

| Vizitiul a răspuns:

Pestera Muierii! Ai incredere, e o excursie din care nu te-ai mai intoarcewinking.

| DarkTemptation a răspuns:

Burj al arab, dubai
disneyland parca, los angeles
la défense, paris
eiffel tower, paris
expo 2011 shanghai china
hollywood, los angeles
manhattan, new york city
parca güell, barcelona
guggenheim museum bilbao
festival of lights, berlin
parque das nações, lisbon
burj khalifa, dubai
shanghai world financial center
petronas twin towers, kuala lumpur
bora bora pearl beach resort
palace of westminster, london
sydney opera house si mai sunt destule...

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai poti sa mergi in hawai, paris,roma,creta,turcia,bulgariam,spania,Croatia,rusia,in mamaya,la munte:crasta cocosului, himalaia daca poti uraca sus :X, germania, si mai multe sau insule:X sper ca ti-am fost de ajutor

| noName31020 explică:

Merci de raspunsurile voastre...va multumesc mi-ati fost de ajutor:X

| nonytzu a răspuns:

Sunt muuulte

du'te la biblioteca sh cere 100 de minuni ale lumii...acl o sa vezi niste locuri fabuloase

| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

Vedeti aici o lista de locri frumoase din intreaga lume,
http://inbors.com/cele-mai-frumoase-locuri-din-lume/