| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase si mai exotice insule din lume love struck?

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Uite: TOP 10
1. Hawaii
2. Caraibe, St. Lucia
3.Santorini, Grecia
4. Puerto Rico
5. Jamaica
6. Bora Bora, Polinezia Franceza
7. Bahamas
8. Phuket, Thailanda
9. Turks and Caicos, Caraibe
10.St. John, U.S. Virgin Islands

Uite un site, unde sunt si niste poze.
http://www.destinatiieuropene.ro/......se-insule/

4 răspunsuri:
| Codrinash a răspuns:

Eu nu o sa dau un search pe Google ca sa iti raspund, pentru ca sunt sigur ca poti face si tu asta...dar iti pot recomanda cu cea mai mare caldura insulele din Grecia big grin

| HoneyBooBoo a răspuns:

Hawaiilove struck
Bahamas
Caraibe
Santorini, Grecia
Puerto Rico
Jamaica
Bora Bora
Phuket, Thailanda
Insulele Virgine

| brezo_4292 a răspuns:

1. Maui, Hawaii; 2. St. Lucia, Caraibe3. Santorini, Grecia; 4. Puerto Rico; 5. Jamaica; 6. Bora Bora, Polinezia Franceza; 7. Bahamas; 8. Phuket, Thailanda; 9. Turks and Caicos, Caraibe; 10.St. John, U.S. Virgin Islands
daca te intereseaza si poze da aici: http://www.destinatiieuropene.ro/......se-insule/