| luby a întrebat:

Care sunt cele mai tari lucruri pentru o tabara?

6 răspunsuri:
| Th3Unknown a răspuns:

Spiritul umorului.
Distractie.
Relaxare.
Conditii.
Prieteni buni alaturi.
Sa nu fii ca un catel in lesa dar nici maimuta.
Peisaje placute.
Cercetare.
Sa te simti bine si sa-i faci si pe altii sa se simta bine (daca merita) este esential.
Funda?

| Th3Unknown a răspuns (pentru Gmcc):

A zis lucruri nu locuri

| Th3Unknown a răspuns:

Sau daca te refereai la lucruri adica obiecte am raspuns si pentru asta:
mobil,aparat foto (optional pentru ca exista telefonul, mai nou), mancare daca e un drum lung, haine de schimb, lucruri care sa iti aminteasca de cei dragi...etc,instinctul si la drum!

| luby explică:

Eu ma refeream la lucruri tari gen frisca sucuri ceva de genu

| Gmcc a răspuns (pentru Th3Unknown):

Scuza-ma! am citit in fuga!