| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare ca e cea mai misto destinatie turistica? (ma refer la cele in care ati fost deja)

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eh, avand in vedera ca repertoriu pe care eu l-am vizitat este cam restrans, as alege muntele..mari.

| GreenSky a răspuns:

Tunisia....sooperblove strucklove struck

| Barajag a răspuns:

Eu am fost anul trecut in andorra, ai ocazia sa vezi muntii pirinei, ceea ce vezi e de vis si am mai fost si intr-un parc de distractii.aquarama in spania, cu adevarat ai ce vedea si ce admira. a fost superrr, merita sa incercati.happy

| JackieSue a răspuns:

Am fost in aproape toata lumea.Nu stiu ce sa aleg.Portugalia...Spania...astea ar fi dupa mine.

| dispe a răspuns:

Daca ai multi bani in insule. Daca asa si asa Dubai la 3 stele

| zu a răspuns:

Pana acum aleg Paris.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poiana Brașov.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Turcia, este cea mai buna ca destinatie, cele mai bune servicii aici le poti gasi, crede-ma. Am colindat aproape in toate tarile, dar servicii ca in Turcia nu se gasesc nicaieri. Oamenii sunt mai calzi si nu se uita la tine asa cum se uita in celelalte tari cand le spui ca esti din ROMANIA. Poti cere recomandari la agentia TIMUR TRAVEL 021 3230590, cu care eu calatoresc mereu. Sunt oameni seriosi si intotdeauna iti recomand tot ce este mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din toate tarile in care-am fost (Franta, USA, Japonia, Italia, Spania)... va recomand Japonia, in special Kyoto, merita toti banii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andalucia pentru vestigile arabe si nordul spaniei pentru bisericile din drumul catre santiago de compostela

| deea_6152 a răspuns:

Paris si Kaprun (Austria)