| unNik a întrebat:

Care vrea ca la vara sa vizitam Europa prin metoda couchsurfingului? Cu experienta sau nu o sa fie mai fain daca suntem 2-3, decat unul singur + ca daca are experienta e cu atat mai bine(eu fiind un cadet la capitolul "out of Romanian box").

Va salut!

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Eu i-ti recomand --- Fascinaţie, rafinament şi opulenţă - Coasta de Azur

7 Tari in 7 zile

Venetia - Padova - Milano - Monaco - Nice - Monte carlo- Geneva - Lausanne - Berna - Zurich - Viena. ----se asigura transport cu autocarul, cazare, mic dejun. -- Ce zici? laughing ---eu am fost anul trecut in septembrie si merg si in anul acesta - vara -.a fost foarte frumos---locuri mai sant costa 350 euro! daca vrei mai multe informatii eu o sa-ti raspund.

Perioada : 21- 28 Iulie 2013

| VadTot a răspuns:

Hai fi serios! Nu Cred ca vei gasi aici pe cineva care ar vrea sa faca asa ceva!
Apropo cati ani ai?
Ti as recomanda mai intai sa incepi sa faci acest lucru la noi in tara si mai apoi sa treci peste granita!laughing)

| unNik explică (pentru VadTot):

Pai tocmai ca am facut asta la noi si as incerca si altceva.Aa si am 22laughing. Bafta!

| VadTot a răspuns (pentru unNik):

Multi inainte.Pai am inteles din linkul care mi l ai trimis ca. exista forumuri smd..de ce nu incerci pe acolo!
Bafta Si tie!