| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Care ziceți ca e cea mai frumoasa stațiune din Romania, Bulgaria respectiv Grecia?

Răspuns Câştigător
| Neoriginalitate a răspuns:

Du-te in Thasos-Grecia. O sa mori de cat de tare e acolo. Mi se pare cel mai genial loc de pe Pamant!

2 răspunsuri:
| Neoriginalitate a răspuns:

Daca te duci sa vezi Marble Beach-ul(plaja de marmura) Paradise Beach(e geniala ca is valuri da nu se ridica nisipul) la Giola(e o gaura instanci unde intra apa de la valuri) si multe plaje mai mici cu pietre, fara, cum vrei! Odata am fost prins intr-un curent si greu am iesit. Daca e, sa mergi cu masina sau sa inchiriezi ca sa strabati insula. E super! Si sa mergi si prin sate(e unul in munte) asa linistit...asa frumos a fost acolo...sunt o gramada si frumoase. E o i sula exceptionala!

| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

Depinde ce cauti. Pentru mie niciuna nu se compara cu Vama Veche. happy