| EmmaLoLy a întrebat:

Cascada din croatia face parte din topul celp 10cascade ale lumii?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Cu siguranta, face parte din topul meu personal! Plitvička Jezera. Perfectul de culoare turcoaz( nu stiu ce pun croatii aia in apa, e ireal de frumoasa si limpede).
Ca-i rezervatie, Parc Unesco etc. ca-l baga in topuri cei cu influenta ca sa ademeneasca turistii, asta aproape ca nu conteaza dar ca este absolut minunat, asta e adevarat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leocerba):

Croatii nu pun nimic in apa lor. Adica, nu pun nici gunoaie. e foarte curata.