| Mircea_Duca_1994 a întrebat:

Cat ar costa un bilet de avion pentru British airways spre Londra și înapoi luate de la aeroport?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De la 250 de euro in sus. Intra pe site-ul lor si vezi ca sunt preturi pentru fiecare zbor selectat, atat la dus cat si la intors, depinzand de orele de zbor si de zilele cand vrei sa zbori.

http://www.britishairways.com/......blic/en_ro

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce luate de la aeroport?

bilete de avion nu se iau de la aeroport. Ai si acesta posibilitate in caz de vreo urgenta ceva si daca respectiva companie aeriana are birou in respectivul aeroport si daca sunt locuri disponibile pentru zborul ala.

Daca vrei sa afli preturile caute pe site ul companiei aeriene si dubleaza le pentru a afla cam cat costa in aeroport