| Glumetz a întrebat:

Cat ati fi dispusi sa platiti pentru o vacanta de lux?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi tu, totul depinde de venituri. Daca as castiga 10. 000euro pe luna as fi dispus sa ii dau pentru i vacanta de lux. Daca as castiga doar 200 euro pe luna nu as da mai multe de atat pentru o vacanta.

| mihai69 a răspuns:

Nimic; prefer s-o primesc gratis!

| Musique a răspuns:

Aș prefera o drumeție undeva în munții, în locul unei vacanțe de lux.

| maniac5000 a răspuns:

Depinde daca as iesi, cu persoana iubita( sotia, iubita.)as fi dispus sa platesc foarte mult pentru ea, daca as merge singur, sau cu prietenii, nu stiu.