| SoundWaveR a întrebat:

Cat costa biletu de tren dus-intors din Bucuresti pana in Eforie-nord pentru adult si copil.

4 răspunsuri:
| SoundWaveR explică (pentru SMSK8Crew):

Nu gaseste.

| RobertMoon a răspuns:

Pentru adult e 59 lei, iar pentru copil 31 lei, m-am uitat la bilete și așa scrie că e valabil doar o zi, deci nu cred că prețul ăsta este dus-întors.

| aliceinchains a răspuns:

De ce nu dai tu pe site-ul CFR Călători și găsești imediat? Eu am fost cu un regio din București până în Constanța și a fost vreo 33 de lei, parcă, biletul întreg. Fiind copil, deci elev, are reducere de 50%. Trenul mergea până în Mangalia. A durat cam 3 ore și un pic.
Dacă iei Inter regio, o să coste mai mult, dublu sau chiar peste și ajungi cam tot pe acolo ca timp și, deci, nu se merită.
Ah, și da, 33 de lei numai dus, dar îți poți lua direct și întors sau poți lua când pleci din Eforie Nord, e aceeași chestie. Succes!