| Lilia2621 a întrebat:

Cat costa drumul de la Bucuresti la Chisinau cu autobuzul?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 75 de lei parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idee nu am big grin welcome to Chisinau!

| Lilia2621 explică (pentru anonim_4396):

Sunt din Moldovabig grinbig grinam intrebat pentru ca la vara vin acasa din Spania si am bilet doar pina la Bucurestihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lilia2621):

Ha ha, atunci welcome home )))) eu plec din Md la vara happy

| Lilia2621 explică (pentru anonim_4396):

Mersi...ce de tare mii dor de MD... unde te duci? in ce tara?

| marola a răspuns:

Taxa de intrare =15 ron (1 euro =17 lei moldovenesti)
iar de la Bucuresti la chisinau faci 10 ore cu 80 de ron in fiecare seara de la autogara filaret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Lilia2621):

In State, inteleg ca ti-i dor, dar nu prea ai ce face aici, insa Casa parinteasca nu se uita :-)