| IonOvidiu333 a întrebat:

Cat costa o vacanta in Londra?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca e irelevant orice raspuns la cum ai pus intrebarea.
Nu zici cate persoane, nu zici cate zile, nu zici ce ai vrea sa faci cel mai mult acolo, nu zici de unde si cu ce pleci, nu zici ce pretentii ai la cazare.

Oricum Londra e f scumpa, o saptamana, pentru o persoana, la un hotel decent + avion + transport in comun + mancare + intrari pe la muzee undeva la 1000euro

| IonOvidiu333 explică (pentru suntserios):

Bine daca vrei mai multe informati.Atunci vreau sa merg cu familia 3 persoane, undeva la 3-4 zile si nu prea ne intereseaza cazare daca e hotel de fite sau nu si am vrea sa mergem cu avionul

| mihai69 a răspuns:

Mult. E cel mai scump oraș în care am fost. Depinde și de:
- unde vrei să stai;
- cu ce mergi;
- ce vrei să faci acolo;
- unde și ce mănânci.