| Christyne a întrebat:

Cat costa transportul cu taxiul din Bucuresti pana in Giurgiu?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

In jur de-un milion, discuti cu taximetristul, la 60 de km, ar trebuie sa fie multumit. Il scoti putin din foame.happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca cere mai mult de 100RON, gandeste-te ca trebuie sa se si intoarca plus ca in general in afara orasului tariful e mai mare.

| cristim24 a răspuns:

Buna. daca te intereseaza contacteaza-ma la 0722 568 415. Ma ocup cu deplasari in tara, dplasari personale si particulare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mai intai calculezi cati km sunt pana la Giurgiu si dupa aia inmultesti cu cat costa 1 km.winking

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Vreo 90 lei si 100lei.

| jrjrjeee a răspuns:

Depinde de taximetrist. Daca e vre-unu dala care l-a dat la PRO TV iti cere 10 milioane laughing