| xtina a întrebat:

Cat costa un bilet de avion, destinatia Turcia...pe langa Marea Marmara?
Vara aceasta ma voi duce! Cum este mai avantajos? Cu autocarul sau cu avionul?

2 răspunsuri:
| cristinela a răspuns:

Cu avionul daca cumperi biletele din timp, plus ca scurtezi si din timp. Uita-te pe www.wizzair.ro sau www.blueaire.ro

| iakelclaudiu a răspuns:

Cu siguranta avionul. Vei fi uimita cat de ieftim poate fi biletul la avion daca il cumepri de pe acum, mai ieftin decat sa te duci cu autocarul [presupun]. Econolistesti foarte mult timp.
Un pret nu stiu sa iti dau, sincer nu imi pot da seama cat ar fi. Si depunde si de compania cu care ai prefera sa mergi.