| GinaGina a întrebat:

Cat costa un bilet de tren din orasul Tg Jiu pana in Constanta? ....Cu cat timp trebuie rezervat ca sa nu ramai fara? FUNDA

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Preturile le aflii de pe siteul infofer.ro sau de la informatii cfr. Depinde de cat de aglomerat e trenul, poti sa prinzi loc si daca iei biletul cu 5 minute inainte, dar ca sa fii sigura mergi cu o zi inainte de plecare sa iti cumperi biletul si locul il trimesti inainte cu umatate de ora sa sjunga trenul in statie, parca asa era

| CristinaAlexa22 a răspuns:

Buna!
Uite un link care sper sa te ajute:
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Tirgu_Jiu/Constanta

Dai pe pret si selectezi categoria!
Pentru ca mergi la mare, ideal ar fi sa iti iei bilet din timp. Eu am patit-o sa raman fara bilet la o anumita cursa, deci daca te hotarasti din timp e foarte bine. Si uneori primesti si o reducere ca iti iei biletul in avans;).

O zi buna!