| x0xandra a întrebat:

Cat costa un bilet de tren dus vatra dornei-bucuresti? Plz am nevoie repede caci in trei zile incepe targul webkinz.

Răspuns Câştigător
| Sorinella20 a răspuns:

Exista un accelerat la 18:32 care ajunge in bucuresti la 8:02, deci faci 13 ore si jumatate. Pretul unui bilet este de 50 RON, daca ai carnetul de elev/student vizat pe anul 2010. Daca nu, vei fi nevoita sa iti iei bilet intreb care te costa 65 lei. (Sfatul meu este ca daca nu ai carnetul vizat pe anul curent, sa imprumuti unei prietene care il are stampilatwinking ). Drum Bun! funda?big grin

2 răspunsuri:
| Andreea9222 a răspuns:

Cam 100 ron
uite aici un link care cred ca te va ajuta

http://www.infofer.ro/......tp?/R3.asp

dai acolo in stanga, la pret si selectezi cum vrei u si iti apare pretul corect
sper ca te descurci
in speranta ca ti-am fost de folos, te rog sa-mi dai fundita

| x0xandra explică:

Nam apucat sa merg dar nu-i nimic o sa fie si la anu.in plus am o noua jucarie webkinz(animalutul lunei septembrie)pisica persiana! sau cel putin o sa o am maine(daca gasesc de cumparat)