| alexandra561 a întrebat:

Cat costa un bilet dus-intors Craiova-targoviste si invers?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Nu este tren direct(Craiova - Târgovişte). Sorry. Căutarea este destul de dificilă.Te poţi informa singură, dacă te intereseaza cu adevărat:
http://www.cfrcalatori.ro/

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce? La vapor, la tren?

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dar ti-e greu ma fata sa suni la aeroport?

| alexandra561 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Daca ai chef de cearta eu nu am asa ca mai bine nu mai raspunzi

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru alexandra561):

Dar nu am pornit nici o cearta draga laughing.
Unii sunt prea copii.

| alexandra561 explică (pentru MeimeiPinguinu):

In primul rad nu trebuie sa sun la aeroport si in al doilea rand nu sunt copil poate oi fi tu si nu stiai cum sa spui

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru alexandra561):

Vai si amar laughing
Pai specifica cu ce anume vrei sa mergi, tren, autocar, avion altadata laughing sau mai bine suna direct la informatii.

| alexandra561 explică (pentru MeimeiPinguinu):

Vai sh amar mai bine nu mai rasp pe bune acum decat sa ma cert cu o/un...

| raduimperadoru a răspuns:

Mersul trenurilor si afli