| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bilet dus-intors (cu trenul) pana la Satu Mare?

8 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca fara sa vreti ati omis sa ne spuneti de unde doriti sa plecati?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un bilet dus-intors Bucuresti-Satu Mare (ca nu ne spui de unde pleci) costa cam 140 de lei la accelerat si cam 190 de lei la rapid (la clasa a doua amandoua).

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da asta era cam asa:
Porcusorul agresiv in gara:
-Vreau un bilet dus si intors!
-Pana unde?
-Pana aici!

kratos
| kratos a răspuns:

Www.cfr.ro---> Mersul trenurilor si dupa ce iti selectezi de unde pleci ca noi nu avem de unde sti si scrii satu mare iti apare un patretel albastru langa fiecare tren si acolo afli exact cat costa!

| fabiola a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/Satu_Mare
Aici gasesti si pretul in eventualitatea ca nu esti din Bucuresti. Daca iei biletul dus intors ai o reducere de 10%. Drum bun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat costa un bilet dus barlad timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brlad-Timisoara

| Cosmin_Bejinariu_1994 a răspuns:

Sunt interesat cat costa un bilet din Botosani-Satu Mare?