| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un bilet dus-intors timisoara sibiu cu intersiti sau acceleratul? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sau pe www.infofer.ro dupa ce alegi ruta si data calatoriei, cand iti arata trenurile, poti da click pe iconita cu semnul banilor si iti va spune cat costa biletul, putand alege si clasa.

| xibalba a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/ iti alegi rutele, trenurile, afli cat dureaza calatoria, si afli si pretul biletului. calatorie placuta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cfr.ro

Răspuns utilizator avertizat